Notice: Undefined index: szukaj in /home/iguanka/ftp/www.aqua-line.pl/engine/includes/sections/szukaj.php on line 21
Aqua-Line Group

AQUA-LINE GROUP

Wyniki wyszukiwania

Targi Düsseldorf Beauty

Targi Düsseldorf Beauty

Dodano: 2013.03.22

W marcu świat usług kosmetycznych spotkał się na wiodących targach kosmetycznych, manicure, pedicure, Spa. Targi BEAUTY DÜSSELDORF potwierdziły swoją wiodącą pozycję - 50.000 osób zwiedzających, 1 250 wystawców i marek z 41 krajów gościło przez trzy dni w Centrum Wystawowym w Düsseldorfie. Zorganizowano unikalne wystawy, ponad 100 wykładów i prezentacji, spotkania z najlepszymi specjalistami.

 

Produkty i usługi, jak również tereny wystawiennicze z kawiarniami, strefą chill-out zapewniły wysoką jakość targów. Targi Düsseldorf  Beauty zapewniły pełny przegląd rynku prezentując rozległy i atrakcyjny pokaz najświeższych branżowych trendów i innowacji.

Cosmobelleza & Wellness 2013

Cosmobelleza & Wellness 2013

Dodano: 2013.03.22

Ponad 85.000 osób odwiedziło trzydniowe Międzynarodowe Targi Cosmobelleza Wellness, które stały się jednym z głównych punktów styku firm i specjalistów na całym świecie. W tej edycji, wzrosła obecność gości z zagranicy, którzy reprezentowali 20% całości, z krajów takich jak Francja, Włochy, USA, Niemcy, Chiny, Tajwan, Ukraina, Rosja czy Hongkong.Na 18.000 m2 swoje produkty i usługi zaprezentowało 180 wystawców, w trakcie ponad 6.000 specjalistów ukończyło szkolenia i kursy z zakresu estetyki twarzy i włosów. Zorganizowano kilkanaście warsztatów, gdzie można było „podpatrzeć” jak wymodelować idealną sylwetkę, poznać techniki masażu, które są obecnie realizowane w uzdrowiskach na całym świecie, wypróbować trendy w makijażu na sezon wiosna-lato 2013, a także zobaczyć najnowsze innowacje praktykowane w zakładach fryzjerskich.

Innym ważnym centrum uwagi był pokaz  Cosmobelleza BCN Fashion Cosmo gdzie po raz pierwszy zbiegły się światy mody, włosów  i make-up'u.

"Pomimo trudnej sytuacji gospodarczej,szeroko rozumiana  branża wellness okazuje się  bardzo silna i udało się przejść nasze oczekiwania. Bilans jest pozytywny," powiedział Carlos Rodriguez, prezes Cosmobelleza, dodając: "mamy nadzieję, że w 2014r. rynek dla estetyki i fryzjerstwa okaże się równie atrakcyjny  i Targi Cosmobelleza Wellness wzmocnią oraz rozszerzą rozwój branży kosmetycznej ".

Targi CBS - Sport Rekreacja Wellness & SPA

Targi CBS - Sport Rekreacja Wellness & SPA

Dodano: 2013.03.22

W dniach 29.01-01.02 odbyły się Międzynarodowe Targi Budownictwa BUDMA, gdzie zaprezentowało się ponad 1000 wystawców, w tym firmy z 35 różnych krajów. Tegoroczna edycja skierowana była do czterech grup odbiorców: deweloperów, architektów, handlowców oraz wykonawców. Równolegle do tej imprezy miejsce miały również cztery inne wydarzenia: Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów do Produkcji Okien, Drzwi, Bram i Fasad WinDoor-tech, CBS – Sport Rekreacja Wellness & SPA oraz Targi Branży Szklarskiej GLASS.Targi CBS- Sport Rekreacja Wellness & SPA przedstawiły ofertę skierowaną głównie do reprezentantów miast i gmin, ośrodków sportu i rekreacji, właścicieli hoteli, pensjonatów i ośrodków SPA, operatorów terenów rekreacyjnych i sportowych, zarządców i administratorów szkół, deweloperów i spółdzielni mieszkaniowych, architektów i biur projektowych, wykonawców oraz przedstawicieli handlu. Jedną z wielu atrakcji i zarazem nowości rynkowych był tor rowerowy, na którym odbywały się pokazy amatorów „dwóch kółek”. Tor, który dzięki elementom modułowym można praktycznie dowolnie układać, być może już wkrótce będzie stanowił nową atrakcję placów zabaw na wielu polskich osiedlach.

W ciągu czterech dni trwania ekspozycji, targi odwiedziło ponad 63 000 osób, co potwierdza dużą potrzebę organizowania wydarzeń o powyższej tematyce.

Dostawa i montaż folii basenowej

Dodano: 2013.03.21

Termin składania ofert:  27.03.2013 godz. 09:00
Miejsce składania ofert: Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej i Komunikacji Miejskiej w Polkowicach , ul. 3 Maja 51,
pok. nr 11.

Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż folii basenowej w celu wykonania nowego pokrycia niecek basenowych (rekreacyjny-grzybek, sportowy, zjeżdżalnia-hamownia).

Informacje o przetargu:

Ogłoszenie o zamówieniu: dostawy
Numer ogłoszenia:
109154 - 2013
Data zamieszczenia:
19.03.2013
r.
Kryteria oceny ofert: najniższa cena
Tryb udzielenia zamówienia: przetarg nieograniczony
Czas trwania zamówienia lub termin wykonania: Zakończenie: 05.06.2013r.

Więcej informacji: www.pgmikm.polkowice.pl

Wykonanie instalacji wentylacji nawiewno wyciągowej

Dodano: 2013.03.21

Termin składania ofert: 22.03.2013 godz.11:00
Miejsce składania ofert: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kościanie, ul. Nacławska 84, biuro administracyjne.

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie instalacji wentylacji nawiewno wyciągowej w pomieszczeniu zlokalizowanym w budynku Pływalni Miejskiej przy ul. Nacławskiej 84 w Kościanie w ramach zadania inwestycyjnego pt. PRZEBUDOWA PODBASENIA.

Informacje o przetargu:
Tryb udzielenia zamówienia: przetarg nieograniczony
Ogłoszenie o zamówieniu: roboty budowlane
Termin związania ofertą: okres w dniach: 30 (od ostatecznego terminu składania ofert).
Kryteria oceny ofert: najniższa cena
Numer ogłoszenia: 94162 - 2013
Data zamieszczenia: 08.03.2013r.


Więcej informacji: www.mosir.koscian.pl

i

Newsletter